NEDEN HOSTLINE?

Kusursuz hizmeti, en uygun fiyata arıyorsanız; doğru yerdesiniz.

Neden Hostline?

1. Fiyatlarımız Erişilebilirdir
Bazen fiyatın ötesinde bulunan kalite, hizmet süresi, destek gibi bazı şeyleri görebilmek gerekir. Ucuz hosting hizmetinin her zaman "ek maliyeti" vardır ve sonuçları ciddi olur. Bu gibi olumsuzlukların sizi ve şirketinizi zor durumda bırakmasına izin vermemelisiniz.

2. Hiç Kapanmayız
Mesai saatleri dışında da özel numaralarımızdan 24/7/365 gün hizmet vermekteyiz.

3. Telefona Cevap Veririz
Teknik destek konusunda müşteri bekletme süremiz 1 dakikanın altındadır.

4. Yetenek Avcısıyız
Şirket çalışanlarımızın yeteneğine çok önem veririz. Bu da sizin için çok daha iyi bir hizmet deneyimi demektir. Açıkca söylemek gerekirse mümkün olan en yetenekli bireyleri bulur, onları eğitir ve işe alırız. Ve tabi ki onları da elimizde tutmak için çok çalışırız.

5. 2012 Yılından Bu Yana Hizmet Vermekteyiz
3 yılı aşkın bir süredir web hosting ve internet teknolojileri alanında hizmet vermekteyiz. Dün kurulmadık yarın da kapanmayacağız. Asıl olan köklü geçmişimiz ve deneyimimizdir.

6. Spam Politikamız
Müşterilerimizin spam konusundaki hassasiyetini baz alarak spam konusuna çok duyarlı yaklaşıyoruz. Dolayısıyla piyasadaki en yüksek, en yeni ve kesinlikle eşsiz koruma motorunu kullanıyoruz. Biliyoruz ki bu büyük bir iddia ve biz bu iddianın arkasındayız.

7. Güçlü Altyapımız
Global Veri Merkezi Otoritesi olan Uptime Institute tarafından en yüksek seviyede mimariye ve tasarıma sahip olduğu kabul edilen data center'imizin veri merkezleri, hizmet süresi (uptime), güvenlik, soğutma, yedek güç rezervi söz konusu olduğunda daha önceki standartların çok çok üstündedir.

8. Personel ve Hizmet Kalitemiz
Kendi içerisinde departmanlara ayrılmış organizasyon yapısı, alanlarında uzmanlaşmış ve internet sektörünün çekirdeğinden gelen kadrosuyla firmamızın sabit felsefesi; çalışmış olduğu kuruluşların, kendilerini "daima bir adım önde" hissetmelerini sağlamaktır.

9. Sunucularımız
Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak ana felsefemizdir. Dolayısıyla sunucu kalitemize çok önem veririz. 16 çekirdekli Dell marka dünyanın en iyi ve en hızlı sunucularını kullanmaktayız.

10. Sorunlara Göğüs Geriyoruz
Her komplike sistemde olduğu gibi, hosting servislerinde sık sık problemlerle karşılaşılır. Beklenmeyen bir sorun oluştuğunda, teknik personelimiz derhal soruna çözüm olarak gerçek zamanlı çözümler sağlar.
İletişim
Hakkımızda
Teknik Altyapı
Neden Hostline?
Resmi ve Ticari Bilgiler
Hizmet Sözleşmeleri
İnsan Kaynakları
Satış Ortaklığı
Kampanyalar
> Neden Hostline?
Anasayfa
Tüm hakları saklıdır. © 2014 Hostline.com.tr
Facebook
Twitter
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizin için buradayız :) Bize canlı destek, telefon, mail yada destek sistemimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Telefon Numaramız
0 (850) 302 HOST (4678)
E-Mail Adresimiz
bilgi@hostline.com.tr
Destek Sistemi
Destek Talebi Oluştur
Canlı Destek